O naszej firmie

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Zakładu Usług Mechanicznych TARKOM i dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Mamy nadzieję, że zarówno nowa strona, jak i jakość świadczonych przez nas usług w pełni sprosta Państwa wymaganiom.

TARKOM to firma rodzinna z ćwierćwieczną tradycją sięgającą 1988 r. Współzałożycielem firmy był inż. Wacław Kozik - który dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas długoletniej pracy w Zakładach Azotowych w Tarnowie stał się mistrzem w swoim fachu. Od lat 70-siatych ubiegłego wieku zajmował się sprężarkami śrubowymi, stąd jego obszerna wiedza na ten temat. Warto zaznaczyć, iż był on również współkonstruktorem sprężarek śrubowych produkowanych do dnia dzisiejszego w WUCh Dębica.

Początkowo działaliśmy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TARKOM, na początku 1992r. zmieniliśmy jednak status prawny przekształcając się w spółkę cywilną pod nazwą Zakład Usług Mechanicznych TARKOM. Od początku działalności zajmowaliśmy się remontami sprężarek śrubowych i na przestrzeni 25 lat działalności wyremontowaliśmy ich ponad 500. W miarę rozwoju firmy rozszerzyliśmy działalność o regenerację turbosprężarek i remonty pomp olejowych. W raz z początkiem 2008 roku zmieniliśmy miejsce wykonywania działalności. Obecnie Warsztat Remontowy mieści się w Tarnowie przy ulicy Dojazd 1A, w związku z czym jesteśmy bardziej dostępni dla naszych klientów, jak i możemy zaoferować im profesjonalną obsługę.

Długoletnia praktyka, wysokie kwalifikacje oraz doświadczeni pracownicy są gwarantem najwyższej jakości naszych usług.


Patent:

Galeria TARKOM
Created by Duonet 33-100 TARNÓW | ul. Chyszowska 44 | tel. 14-627-31-05 | fax. 14-628-44-37 | kom. 502-750-625