Regeneracja turbosprężarek, turbin

Nasze przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną, a naszą specjalnością jest regeneracja turbosprężarek. Działalność rozpoczęliśmy w grudniu 1988 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TARKOM. Współzałożycielem firmy był inż. Wacław Kozik, który od lat siedemdziesiątych zajmował się sprężarkami śrubowymi w Zakładach Azotowych w Tarnowie.

Obecnie głównym polem naszych działań jest regeneracja turbin oraz przywracanie do użytku wyeksploatowanych turbosprężarek. Odnawiamy i usprawniamy głównie turbosprężarki do silników spalinowych, znajdujących zastosowanie w samochodach osobowych i ciężarowych. Oferujemy również regenerację turbosprężarki w maszynach budowlanych.

Jeśli Twoja turbosprężarka zaczęła zdradzać niepokojące objawy związane z dotychczasową eksploatacją, możemy Ci pomóc w tej sytuacji. Oferujemy regenerację turbosprężarek do silników spalinowych. Nasze usługi pozwolą Ci przez długi czas cieszyć się zregenerowanym mechanizmem i zaoszczędzić na zakupie nowego sprzętu.